Pielęgnujemy Twoją firmę
by wykiełkowała na lidera rynku!

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR


Adama Prażmowskiego 19E

30-399 Kraków

Numer telefonu: 605 074 637

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Tour guide system - https://audiotour.pl


Krótki opis firmy Tour guide system - https://audiotour.pl

Wiedza przekazywana przez przewodnika podczas zwiedzania grupowego często umyka odbiorcy. Aby temu zapobiec, warto zastosować Tour Guide System, czyli nowoczesną pomoc dla osób obsługujących wycieczki, by przekazać ich uczestnikom jak najwięcej przydatnych i interesujących informacji o zwiedzanym miejscu.

Powyższy system to jeden z doskonale zaprojektowanych oraz wykonanych patentów firmy Audiotour.pl. Zapewnia kontakt przewodnika ze zwiedzającym przy wykorzystaniu niewielkich rozmiarów i nie rzucających się w oczy słuchawek, zapewniających świetną jakość odbieranego i przesyłanego dźwięku. 

Słuchawki zapewniają możliwość przekazywania treści w odległości nawet do 100 metrów. Pozwalają na poznawanie obiektów zarówno z grupą jak również w nieco wolniejszym tempie, bez obawy, że zwiedzającego coś ominęło z ciekawego wykładu przewodnika. Ułatwiają także szybkie znalezienie reszty grupy wśród innych odwiedzających muzeum.

Tego typu asortyment wspomniana firma udostępnia także w formie wypożyczenia. Jest to świetna alternatywa dla wielkopowierzchniowych wystaw czasowych lub plenerowych.

Inne firmy niedaleko

Gomeo


Nowosądecka 74, Kraków

Zobacz >

ApartZakop.pl


Sienkiewicza 1C, Zakopane

Zobacz >

Monitoring & IT


Tetmajera 19, Kraków

Zobacz >