Pielęgnujemy Twoją firmę
by wykiełkowała na lidera rynku!

Polpack Sp. z o. o.


Polna 129

87-100 Toruń

Numer telefonu: (56) 655 92 35

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Sprzęgło zębate


Krótki opis firmy Sprzęgło zębate

Dostarczanie zróżnicowanych elementów (zarówno pojedynczych części, jak i całych podzespołów) mających zastosowanie w automatyce i sterowaniu to domena firmy, która ogłasza się na stronie  internetowej polpack.com.pl. Dystrybucja obejmuje produkty fabrycznie nowe, pochodzące od sprawdzonych producentów dających gwarancję jakości i wytrzymałości swoich wyrobów.

Kadra firmy dokłada wszelkich starań, aby oferta przedstawiona klientowi była różnorodna. Pracownicy na bieżąco uzupełniają listę sprzedawanych produktów o nowe, przydatne w wielu branżach modele. Przedstawiona propozycja skierowana jest głównie do odbiorców, w których zakładach stosuje się nowoczesne systemy oparte na automatyzacji linii produkcji i komputeryzacji procesu wytwórczego. Firma jest w stanie dostarczyć każdy element napędu, począwszy od silnika aż po najmniejsze sprzęgło zębate. 

Dostawca dysponuje zapleczem umożliwiającym przeprowadzenie niezbędnych napraw. Zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane także zleceniem serwisu.

Inne firmy niedaleko

Novacode Sp. z o.o.


Ceramiczna 15, Kruszyn Krajeński

Zobacz >

PROD-MASZ Sklep Zaginarki


Kolejowa 8, Kęsowo

Zobacz >

WC COMPLEX


Jaskółcza , Osielsko

Zobacz >