Pielęgnujemy Twoją firmę
by wykiełkowała na lidera rynku!

SpecShop.pl


Kościuszki 114

61-717 Poznań

Numer telefonu: 533 372 997

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Militaria bydgoszcz


Krótki opis firmy Militaria bydgoszcz

Osoby poszukujące dobrze zaopatrzonego sklepu z militariami powinny odwiedzić stronę internetową specshop.pl. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo bezbłędnie rozpoznaje potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Asortyment zawiera nowoczesne akcesoria do pistoletów i broni długiej, między innymi pokrowce, światłowodowe przyrządy celownicze, klucze do muszki, kasetki na broń, kolby, akumulatorowe latarki LED. Poza tym klienci mogą zamówić odzież termiczną, peleryny przeciwdeszczowe, obuwie skórzane letnie i zimowe, rękawice, ochraniacze, pasy i kamizelki taktyczne, narzędzia wielofunkcyjne, ładownice na magazynki. Osoby niezdecydowane mogą skorzystać z fachowego doradztwa. Pracownicy pomogą w doborze produktów, które spełnią wszystkie wymagania.

Warto wybrać firmę, która oferuje najwyższej jakości militaria. Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic mogą odwiedzić sklep stacjonarny.

Inne firmy niedaleko

fototapetka.eu


Witosa 10, Piła

Zobacz >

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Zobacz >

Food Leader


Wiosenna 6, Brodowo

Zobacz >