Pielęgnujemy Twoją firmę
by wykiełkowała na lidera rynku!

Bramidan Polska


Łuczanowicka 27

31-766 Kraków

Numer telefonu: 126808880

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Runi


Krótki opis firmy Runi

Obecnie obowiązujące przepisy dotyczące ochrony środowiska zobowiązują przedsiębiorców do segregacji odpadów, więc firma BRAMIDAN wprowadziła do oferty nowoczesne urządzenia, które pomogą w tym zadaniu.

Asortyment zawiera między innymi zaawansowane prasy ślimakowe RUNI, które służą do wyciskania cieczy. Sprzęt umożliwia oddzielenie płynu od butelek PET, puszek aluminiowych czy różnych opakowań po żywności. Maszyna prasuje i opróżnia odpady podczas jednego procesu. Urządzenie zostało wyposażone w czujniki monitorujące poziom napełnienia. Prasa jest zautomatyzowana i nie wymaga nadzoru. Sprzęt jest objęty gwarancją.

Warto zaznaczyć, że w ramach współpracy fachowcy pracujący dla przedsiębiorstwa dostarczą zakupioną maszynę, zajmą się jej montażem i przeszkolą pracowników zakładu z jej obsługi. Dodatkowo klienci mogą zakupić jeden z kilku pakietów serwisowych. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego testu belownicy. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Inne firmy niedaleko

Gomeo


Nowosądecka 74, Kraków

Zobacz >

ApartZakop.pl


Sienkiewicza 1C, Zakopane

Zobacz >

Monitoring & IT


Tetmajera 19, Kraków

Zobacz >