Pielęgnujemy Twoją firmę
by wykiełkowała na lidera rynku!

HEAVY TOPIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


3 maja 9a

81-828 Sopot

Numer telefonu: 501 842 442

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Obrona przed egzekucją komornika - Pogromcy Egzekucji


Krótki opis firmy Obrona przed egzekucją komornika - Pogromcy Egzekucji

Obrona przed egzekucją komornika jest naprawdę możliwa! I nie chodzi wcale o poszukiwanie jakichś podejrzanych metod. Po prostu istnieje szansa na skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych firm antywindykacyjnych, jak pogromcyegzekucji.pl.

Komornicy są przyzwyczajeni do tego, że zarówno wierzyciele, jak i dłużnicy rzadko patrzą im na ręce. A przydałoby się. Niedostarczanie korespondencji, błędy formalne, brak dopełnionych procedur – to tylko niektóre przykłady działań wykraczających poza obowiązujące przepisy. Być może znajdą się argumenty, którymi można podważyć działanie komornika i uzyskać na drodze sądowej uchylenia nakazu spłaty itd.

Poza tym opłacalnym krokiem jest kontakt z wierzycielem i ustalenie własnych, nowych warunków uregulowania długu, w czym pomagają pracownicy sopockiej firmy. Do czego ma być potrzebny komornik? To chyba jasne, że lepiej nie dopuścić do egzekucji posiadanego majątku. Są metody, są sposoby, trzeba tylko przeanalizować swoją sytuację i przyjąć racjonalną, odważną strategię – najlepiej przy wsparciu specjalistów.

Inne firmy niedaleko

Drukarnia Amicus


Miła 19 , Skórcz

Zobacz >

BOX-PRINT.eu


Narwicka 2a, Gdańsk

Zobacz >

GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.


Władysława IV 43, Gdynia

Zobacz >