Pielęgnujemy Twoją firmę
by wykiełkowała na lidera rynku!

Eko-Mar


Mickiewicza 21

27-600 Sandomierz

Numer telefonu: 791488331

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Przechowywanie i niszczenie dokumentów | Eko-Mar


Krótki opis firmy Przechowywanie i niszczenie dokumentów | Eko-Mar

Poza uwarunkowaniami, które stawiane są przez ustawy, istnieje wiele innych powodów, dla których trzeba dokładnie niszczyć poufne dokumenty. Pozbywanie się ich na własną rękę jest błędem i może prowadzić do przykrych konsekwencji prawnych. Powodów, dla których przechowywanie i niszczenie dokumentów powinno odbywać się we współpracy ze specjalną firmą, jest kilka, a są to:

  • bezpieczeństwo - firmy, takie jak Eko-Mar, gwarantują klientom ochronę na wszystkich etapach współpracy - od momentu ich przejęcia, aż do utylizacji,
  • możliwość dostępu w wielu różnych miejscach - firmy niszczą dokumenty, świadcząc usługi w kilku oddziałach jednocześnie, co oznacza, że ustalenie najdogodniejszego terminu z klientem nie będzie problematyczne.

Firmy zajmujące się niszczeniem dokumentów znają aktualnie obowiązujące przepisy prawa i mogą zagwarantować, że nie dostaną się one w niepowołane ręce. Jest to także rozwiązanie ekologiczne, ponieważ w momencie, gdy poufne materiały przyjmą postać małych strzępków papieru, mogą trafić do zakładów papierniczych, w których zostaną przetworzone na nowe produkty.

Inne firmy niedaleko

Skypack Maszyny Pakujące


Zbożowa 21, Kielce

Zobacz >

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga


Pułaskiego 7, Końskie

Zobacz >

AB Everest Agnieszka Boczkiewicz


Stokowiec 31a, Suchedniów

Zobacz >